Modrý gombík 2026

Zbierka Modrý gombík každoročne pomáha deťom  a dodáva im terapeutickú výživu, ktorá im pomáha z ťažkej podvýživy. Slovenská nadácia pre UNICEF organizovala v tomto roku už 20. ročník zbierky MODRÝ GOMBÍK UNICEF. Zbierka sa uskutočnila v termíne 11. 5. – 15. 5. 2026 a jej výnos bude venovaný na pomoc hladujúcim a podvyživeným deťom, ktorých počet, žiaľ, stále rastie.

Aj naše študentky robili zbierku v škole a v uliciach mesta Zvolen a podarilo sa im vyzbierať 220,65€. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli a dievčatám za to, že svoju dobrovoľnícku činnosť robili veľmi zodpovedne a ochotne.