Čalúnnik (3370 H)

Učebný odbor čalúnnik sa vyučuje na našej škole v systéme duálneho vzdelávania. Teoretické vzdelávanie sa vykonáva v škole a praktická príprava – odborný výcvik na pracovisku praktického vyučovania u zamestnávateľa spoločnosti Lind Mobler Slovakia s.r.o. so sídlom v Krupine. Žiaci majú s firmou uzatvorenú učebnú zmluvu. Výhodou duálneho vzdelávania je, že žiaci počas štúdia dostávajú mesačne štipendium a aj odmenu za vykonanú prácu. Samozrejmosťou je pracovný odev, obuv a pracovné ochranné pomôcky. Žiaci si osvojujú zručnosti v danom odbore a pracovný režim v podmienkach firmy. Zhotovujú pohovky, kreslá, sedacie súpravy a ostatné čalúnnické výrobky. Práca čalúnnika je zaujímavá, čistá, tvorivá a žiadaná. Veď kto by nechcel mať doma pohodlné, moderné a útulné bývanie.

Duálne vzdelávanie

Spoločnosť Lind Mobler Slovakia vznikla na Slovensku v roku 2000 ako súčasť dánskej spoločnosti Lind Group pôsobiacej celosvetovo od roku 1965.
Na začiatku roka 2011 sa od Lind Group oddelila a vydala sa svojou vlastnou cestou. Viac ako 560 zamestnancov sa s podporou využitia najmodernejších technológií podieľa na výrobe prvotriedne remeselne spracovaného čalúneného nábytku s vysokým kvalitatívnym štandardom.
Spoločnosť sa orientuje na trhy západnej a severnej Európy.
Produkty sú vyrábané na základe dizajnových a kvalitatívnych požiadaviek zákazníka a sú predávané pod jeho značkou.
V spolupráci s SOŠ drevárskou vo Zvolene ponúkame možnosť štúdia v odbore čalúnnik s odbornou praxou priamo v našej firme.
Rozhodni sa pre štúdium v tomto odbore a vyuč sa remeslu v moderných podmienkach. Získaj tak možnosť budúceho stabilného zamestnania.

Termin pohovoru:
najneskôr do 20. marca 2024
vopred dohodnúť telefonicky

Lind Mobler Slovakia s.r.o. Krupina
Ing. Martina Belová
tel.: +421 45 555 00 58
mobil: +421 905 968 940
e-mail: martina.belova@lind-slovakia.sk

Viac informácií na:
www.lind-slovakia.sk
www.potrebyovp.sk

Články odboru

Fotogaléria

Partneri